Christos a Înviat Post author:Florin Grozea Post published:5 April 2010 Post category:Zi de zi Ca de obicei de Paște am fost la Brașov, la părinții mei. Ne-am odihnit, am mâncat de post până sâmbătă :-) ca apoi să ne înfruptăm cu mâncarea pregătită de mama. Și am profitat de soare să ieșim cu rolele în parc… M-am bronzat! Partajează asta: Click to share on X (Opens in new window) X Click to share on Facebook (Opens in new window) Facebook Tags: Paște Florin Grozea Florin Grozea - compozitor, antreprenor, săgetător. You Might Also Like Marti>>>Carti de la Amazon.com 30 January 2007 Seesmic: final de zi la studio, cu Neuro – chitaristul Hi-Q 23 June 2008 Luni>>> De ce imi place Hi-Q (7) 23 April 2007